Apartmán č.14

S rackem chechtavým

více informací

Apartmán s rackem chechtavým

Apartmán S rackem chechtavým je umístěn ve druhém patře budovy, dostupném výtahem. Okna jsou orientována na západ. V apartmánu je klimatizace i zatemňovací závěsy, nemusíte s proto bát letních veder.

Apartmán S rackem chechtavým je umístěn ve druhém patře budovy, dostupném výtahem. Okna jsou orientována na západ. V apartmánu je klimatizace i zatemňovací závěsy, nemusíte s proto bát letních veder. Je tvořen jednou velmi prostornou a světlou místností s příslušenstvím a disponuje velkou terasou s posezením, vybízejícím k relaxaci u ranní či odpolední kávy. V apartmánu vás uvítá úžasná velká fotografie racka chechtavého, typického pro zdejší kraj se spoustou rybníků. Apartmán je barevně vyladěn do tónů zapadajícího slunce nad stříbřitou hladinou třeboňského rybníka a je zařízen v podle posledních trendů nábytku i doplňků.

Najdete zde vše, co potřebujete ke spokojenému strávení vaší dovolené či několika dnů odpočinku:
Velkou a pohodlnou manželskou postel, plně vybavenou kuchyňskou linku i s myčkou a kávovarem, jídelní koutek, obývací kout se sedačkou a křesílky, prostornou šatní skříň v předsíni a vzdušnou koupelnu se sprchou a WC. Samozřejmostí je televize a kvalitní připojení k internetu. Pokud se budete chtít ubytovat i se svými dětmi, je pro Vás v apartmán k dispozici menší rozkládací pohovka, vhodná pro spaní až dvou dětí či jedné větší osoby.

Zázemí a vyžití

Luxusní bydlení v třeboni

K dispozici máte rovněž vlastní uzamykatelnou sklepní kóji pro úschovu kol, a vyhrazené parkovací stání v kryté garáži. Vaše kola i auto tak budou v naprostém bezpečí.

V okolí našeho ubytování je mnoho kulturních památek a možnost sportovních aktivit.

apartmány/viva

Kde nás najdete

Apartmány Viva Třeboň
Svobody 1338
379 01 Třeboň

Fakturační údaje

Viva Bohemia agency s.r.o.
IČ: 03640655