Apartmán č.6

více informací

Apartmán č.6

Apartmán č.6 je zařazen v kategorii superior, a to určitě ne náhodou. Je totiž naší chloubou a ozdobou. Je zařízen v moderním retro stylu s dominující šedou a žlutou barvou, které ale nepůsobí nijak výstředně. Naopak, žlutá barva už tak světlý apartmán prozářila, takže působí velmi svěže a optimisticky. Budete se zde cítit dobře i díky dokonalému a velmi kvalitnímu vybavení.

Apartmán je tvořen dvěma místnostmi a koupelnou se sprchou a WC. Hlavní místností je obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, myčka, sporák, kávovar), jídelním stolem a sedacím koutem s pohovkou a křesílkem. Z obýváku vyjdete velkým francouzským oknem obráceným jižním směrem na terasu s venkovním nábytkem. Terasa je zastíněná výsuvnou markýzou. Výhled je do klidné a zelené části, navazující na lázeňský komplex.

Apartmán má samostatnou ložnici s kvalitní manželskou postelí, do které vejdete z prostorné předsíně, vybavené velikou vestavěnou skříní a věšákovou stěnou.

Apartmán je určen pro dvě až čtyři osoby. Buďto pro dvojice, které dávají přednost pohodlí a komfortu, nebo pro rodiny s jedním či dvěma dětmi. Další dvě lůžka lze totiž připravit rozkladem pohovky v obývacím pokoji.

Apartmán je v prvním patře budovy s výtahem. Obě místnosti jsou vybaveny klimatizací. Samozřejmostí je i kvalitní připojení k wi-fi.

Zázemí a vyžití

Luxusní bydlení v třeboni

K dispozici máte rovněž vlastní uzamykatelnou sklepní kóji pro úschovu kol, a vyhrazené parkovací stání v kryté garáži. Vaše kola i auto tak budou v naprostém bezpečí.

V okolí našeho ubytování je mnoho kulturních památek a možnost sportovních aktivit.

apartmány/viva

Kde nás najdete

Apartmány Viva Třeboň
Svobody 1338
379 01 Třeboň

Fakturační údaje

Viva Bohemia agency s.r.o.
IČ: 03640655