Apartmán č.7

S husou velkou

více informací

Ubytovaní Viva Apartmány Jižní Čechy – Apartmán 7

Apartmán s Husou velkou

Apartmán č. 7 je jednopokojový apartmán s ložnicí a obývacím pokojem s velkou terasou, který je v prvním patře budovy, dostupném výtahem. Jeho okna jsou orientována na západ, avšak nemusíte se obávat prudkého odpoledního slunce, neboť terasu je možné zcela zastínit výsuvnou markýzou.

Ubytovaní Viva Apartmány Jižní Čechy – Apartmán 7

Apartmán Vás ohromí svým prostorem, světlem i elegantním vybavením v přírodních světlých ořechových tónech, vyvážených barvou bordó, použitou na sedací soupravě a jídelních židlích. Vše do sebe perfektně zapadá stejně tak, jako v přírodě. Pro tento pokoj jsme jako symbol vybrali husu velkou, s jejímž elegantním hnědavým zabarvením kontrastuje červený zobák.

Součástí apartmánu je veliká terasa, kterou je možné zcela zastínit výsuvnou markýzou. Vytvoří se tím tak vlastně další „venkovní pokoj“, který Vám bude k dispozici v teplých dnech.
Apartmán je ideální pro dvojice, které preferují skutečný komfort, prostor a pohodlí. Ubytování je vhodné i pro menší rodiny s jedním, případně dvěma dětmi. Je možné připravit další dvě lůžka rozkladem pohovky s použitím krycí matrace, která zajistí pohodlné spaní i na přistýlce.

Součástí apartmánu je i pračka, která bude jistě výhodou při delších pobytech.

Apartmán je vybaven klimatizací a rychlým Wi-fi připojením.

Ubytovaní Viva Apartmány Jižní Čechy – Apartmán 7

Zázemí a vyžití

Luxusní bydlení v třeboni

K dispozici máte rovněž vlastní uzamykatelnou sklepní kóji pro úschovu kol, a vyhrazené parkovací stání v kryté garáži. Vaše kola i auto tak budou v naprostém bezpečí.

V okolí našeho ubytování je mnoho kulturních památek a možnost sportovních aktivit.

apartmány/viva

Kde nás najdete

Apartmány Viva Třeboň
Svobody 1338
379 01 Třeboň

Fakturační údaje

Viva Bohemia agency s.r.o.
IČ: 03640655