Apartmán č.9

s volavkou popelavou

více informací

Apartmán s volavkou popelavou

Ne náhodou byl jako symbol pro tento apartmán vybrán tento elegantní pták, který je tak typický pro třeboňskou krajinu plnou rybníků. Celý interiér je navržen tak, aby byl barevně sladěn s peřím volavky i s prostředím, kde ji nejčastěji zastihnete. Barevnost interiéru tak navazuje na dominantní prvek interiéru, kterým je velkoplošná fotografie volavky popelavé, zavěšená nad postelí. Stříbřitě šedý odlesk vodní hladiny proto zahlédnete i na zatemňovacích závěsech i dalších dekorativních doplňcích. Žlutozelenou barvu vodního porostu má i rozkládací pohovka. Barvu kmenů staletých dubů na hrázích rybníka pak najdete na dalším zařízení interiéru.

Dokonalou iluzi venkovního prostoru pak dotváří skutečně velká terasa, na kterou vejdete velkým oknem, které je přes celou jižní stěnu pokoje. Terasa tak vlastně tvoří další letní „obývák“. Je vybavena jak sedacím, tak jídelním nábytkem a je zastíněna velkoplošnou výsuvnou markýzou. Nechybí ani živá zeleň a balkonové květiny.

Apartmán tvoří jedna prostorná místnost, která je opticky rozdělená na jídelní a odpočinkovou část. Je vybaven kvalitní manželskou postelí, rozkládací pohovkou s krycí matrací. Pohovka je součástí sympatického „obýváčku“ ve stylu retro, který doplňuje originální nástěnné osvětlení.

Velký úložný prostor pro Vaše šatstvo i prádlo najdete v předsíni ve velké vestavěné skříni. Z předsíně vejdete do prostorné koupelny se sprchou a WC.

Apartmán je určen hlavně pro páry, preferující komfort a pohodlí. Využití najde ale i pro rodiny s jedním, či dvěma dětmi, případně pro skupinku tří přátel.

Apartmán je umístěn v prvním patře, které je dostupné výtahem. Pro dokonalý komfort je vybaven klimatizací a kvalitním wi-fi připojením.

Zázemí a vyžití

Luxusní bydlení v třeboni

K dispozici máte rovněž vlastní uzamykatelnou sklepní kóji pro úschovu kol, a vyhrazené parkovací stání v kryté garáži. Vaše kola i auto tak budou v naprostém bezpečí.

V okolí našeho ubytování je mnoho kulturních památek a možnost sportovních aktivit.

apartmány/viva

Kde nás najdete

Apartmány Viva Třeboň
Svobody 1338
379 01 Třeboň

Fakturační údaje

Viva Bohemia agency s.r.o.
IČ: 03640655