Apartmán č.19

s orlem mořským

více informací

Apartmán s orlem mořským

Při vstupu do tohoto apartmánu na vás dýchne přímořská atmosféra. Návrh interiéru propojuje téma odpočinku u vody, a to včetně barev písku a vody, do kterých je pokoj laděn. Můžete se zasnít při pohledu na obrazy klidné vodní hladiny, ale i dokonalé makety plachetnice. Ani v tomto pokoji však nemůže chybět symbol z říše ptactva, kterým je příznačně pro tento apartmán zvolen majestátní orel mořský.

Apartmán s orlem mořským je umístěn ve druhém patře budovy, kam se pohodlně dopravíte výtahem. Je tvořen jednou opravdu prostornou místností, kde najdete vše potřebné k Vašemu pobytu. Pokoji dominuje masivní a široká manželská postel přímo u velkoplošného okna, kterým můžete vstoupit na balkon s posezením. Balkon kryje výsuvná markýza, která Vás v létě ochrání od slunečních paprsků. Okno s balkonem jsou orientované na jižní stranu s výhledem do klidové zelené zóny.

Apartmán je určen zejména pro páry, ale je skvěle vybaven i pro pobyt tří osob, třeba rodiny s jedním dítětem nebo skupinku tří přátel. Pro třetí osobu je připraveno velké rozkládací křeslo s roštem a matrací, které zaručí pohodlné spaní i pro dlouhodobější pobyt.

Apartmán je vybaven velkou kuchyňskou linkou s veškerým vybavením – velká lednice, myčka, sporák, MW trouba, kávovar a veškeré kuchyňské náčiní i nádobí. U kuchyňské linky je jídelní stůl pro 3 osoby.

Z předsíně, kde je velká vestavěná skříň pro uložení Vašeho šatstva a prádla, vstoupíte do prostorné koupelny se sprchovým koutem a WC.

Pro Váš komfort samozřejmě nechybí i další technické vybavení – klimatizace, televize a kvalitní wi-fi připojení.

Zázemí a vyžití

Luxusní bydlení v třeboni

K dispozici máte rovněž vlastní uzamykatelnou sklepní kóji pro úschovu kol, a vyhrazené parkovací stání v kryté garáži. Vaše kola i auto tak budou v naprostém bezpečí.

V okolí našeho ubytování je mnoho kulturních památek a možnost sportovních aktivit.

apartmány/viva

Kde nás najdete

Apartmány Viva Třeboň
Svobody 1338
379 01 Třeboň

Fakturační údaje

Viva Bohemia agency s.r.o.
IČ: 03640655